Regulamin serwisu RemaTV

INFORMACJE OGÓLNE

 1. RemaTV to kompleksowe, praktyczne i opiniotwórcze źródło informacji o branży przekazywane poprzez materiały wideo.
 2. W ramach serwisu udostępniamy materiały filmowe przygotowane przez naszych redaktorów a także starannie wyselekcjonowane odnośniki do materiałów filmowych dostępnych w ramach ogólnodostępnych źródeł. W stosunku do takich materiałów podawany jest pełen adres dostępowy.
 3. Wydawcą serwisu RemaTV jest GJC Inter Media Sp. z o.o. wydawca kwartalnika Gifts Journal, lider Programu „Solidni w Biznesie”, wydawca katalogu ESB oraz organizator targów RemaDays Warsaw oraz OneDay Roadshow – z siedzibą w Poznaniu, ul. Podbiałowa 11, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000107721, NIP 781-17-06-884.
 4. Aby korzystać z serwisu RemaTV należy zapoznać się Regulaminem i przestrzegać jego zasad. Korzystanie z usług serwisu RemaTV jednoznaczne jest z zaakceptowaniem postawień niniejszego Regulaminu.
 5. Z materiałów udostępnianych w serwisie RemaTV można korzystać nieodpłatnie. Korzystanie z usług newslettera wiąże się z rejestracją użytkownika, w celu dodania go do bazy wysyłkowej.
 6. Dla prawidłowego korzystania z serwisu RemaTV niezbędne jest posiadanie połączenia z siecią Internet, odpowiednich urządzeń i oprogramowania służącego do przeglądania plików HTML oraz czytania plików mp4, avi, mp3.

ZASADY KORZYSTANIA Z SERWISU REMATV

 1. Wszelkie prawa do Serwisu RemaTV należą do GJC Inter Media Sp. z o.o. zaś prawa do poszczególnych elementów jego zawartości (tj. tekstów, grafiki, zdjęć, oprogramowania i pozostałych elementów chronionych prawem) do GJC Inter Media Sp. z o.o. lub właścicieli osobistych i majątkowych praw autorskich materiałów, do których odnośniki w Serwisie RemaTV są publikowane.
 2. Odnośniki do materiałów na serwisie YouTube publikowane są na mocy licencji wynikającej z ust. 8 pkt B Regulaminu YouTube.
 3. Serwis RemaTV w całości jak i poszczególne elementy jego zawartości podlegają ochronie przewidzianej przepisami prawa, a w szczególności ustaw: ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 (t.j. Dz. U. Z 2006r. nr 90 poz. 631); ustawy o ochronie baz danych z dnia 27 lipca 2001 r.  (Dz. U. z 2001 nr 128 poz. 1402); ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji z dnia 16 kwietnia 1993 r. (t.j. Dz. U. Z 2003 nr 153 poz.1503).
 4. Korzystanie z Serwisu RemaTV oraz materiałów udostępnionych za jego pośrednictwem możliwe jest jedynie w ramach dozwolonego użytku przewidzianego przepisami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy o ochronie baz danych.
 5. Każde inne wykorzystanie Serwisu Rema TV i poszczególnych elementów jego zawartości bez pisemnej zgody GJC Inter Media lub bez pisemnej zgody innych podmiotów uprawnionych jest zabronione. Oznacza to zakaz kopiowania, zwielokrotniania, dokonywania obrotu, rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie serwisu RemaTV i poszczególnych elementów jego zawartości. Bezprawne korzystanie z Serwisu RemaTV i poszczególnych elementów jego zawartości będzie sankcjonowane na podstawie przepisów prawa cywilnego i karnego.
 6. Użytkownicy mogą zamieszczać na swoich stronach internetowych linki prowadzące do materiałów zamieszczanych w Serwisie RemaTV, pod warunkiem że takie strony zawierają treści zgodne z prawem, czyli nie naruszają przepisów prawa, zasad współżycia społecznego i dóbr prawem chronionych osób trzecich.
 7. Strona korzysta z plików cookies. Korzystanie z Serwisu RemaTV oznacza akceptację ich przechowywania na urządzeniu końcowym Użytkownika.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. GJC Inter Media dokłada wszelkich starań by zapewnić prawidłowe funkcjonowanie Serwisu RemaTV. Równocześnie wydawca Serwisu RemaTV nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w działaniu Serwisu oraz ma prawo do czasowego lub całkowitego wyłączenia Serwisu i zablokowania udostępnionych na nim treści.
 2. Problemy z prawidłowym funkcjonowaniem serwisu, inne sprawy techniczne a także pytania i uwagi dotyczące serwisu można zgłaszać drogą mailową na adres anna.wozniak@gjc.pl.
 3. Regulamin wchodzi w życie z dniem opublikowania go na stronie www.rematv.pl tj. dnia 1 września 2016r.
 4. Wydawca Serwisu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w treści Regulaminu. Zmiany wchodzą w życie z dniem aktualizacji treści Regulaminu opublikowanego w Serwisie RemaTV.
 5. GJC Inter Media Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystanie przez użytkowników serwisu materiałów na nim zamieszczonych oraz odnośników do materiałów.