Regulamin serwisu RemaTV

INFORMACJE OGÓLNE

 1. RemaTV to kompleksowe, praktyczne i opiniotwórcze źródło informacji o branży przekazywane poprzez materiały wideo.
 2. W ramach serwisu udostępniamy materiały filmowe przygotowane przez naszych redaktorów a także starannie wyselekcjonowane odnośniki do materiałów filmowych dostępnych w ramach ogólnodostępnych źródeł. W stosunku do takich materiałów podawany jest pełen adres dostępowy.
 3. Wydawcą serwisu RemaTV jest GJC International Sp. z o.o. sp. k. wydawca kwartalnika Gifts Journal, lider Programu „Solidni w Biznesie”, wydawca katalogu ESB oraz organizator targów RemaDays Warsaw – z siedzibą w Poznaniu, ul. Podbiałowa 11, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000636300, NIP 972-12-66-537.
 4. Aby korzystać z serwisu RemaTV należy zapoznać się Regulaminem i przestrzegać jego zasad. Korzystanie z usług serwisu RemaTV jednoznaczne jest z zaakceptowaniem postawień niniejszego Regulaminu.
 5. Z materiałów udostępnianych w serwisie RemaTV można korzystać nieodpłatnie. Korzystanie z usług newslettera wiąże się z rejestracją użytkownika, w celu dodania go do bazy wysyłkowej.
 6. Dla prawidłowego korzystania z serwisu RemaTV niezbędne jest posiadanie połączenia z siecią Internet, odpowiednich urządzeń i oprogramowania służącego do przeglądania plików HTML oraz czytania plików mp4, avi, mp3.

ZASADY KORZYSTANIA Z SERWISU REMATV

 1. Wszelkie prawa do Serwisu RemaTV należą do GJC International Sp. z o.o. sp. k. zaś prawa do poszczególnych elementów jego zawartości (tj. tekstów, grafiki, zdjęć, oprogramowania i pozostałych elementów chronionych prawem) do GJC International Sp. z o.o. sp. k. lub właścicieli osobistych i majątkowych praw autorskich materiałów, do których odnośniki w Serwisie RemaTV są publikowane.
 2. Odnośniki do materiałów na serwisie YouTube publikowane są na mocy licencji wynikającej z ust. 8 pkt B Regulaminu YouTube.
 3. Serwis RemaTV w całości jak i poszczególne elementy jego zawartości podlegają ochronie przewidzianej przepisami prawa, a w szczególności ustaw: ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 (t.j. Dz. U. Z 2006r. nr 90 poz. 631); ustawy o ochronie baz danych z dnia 27 lipca 2001 r.  (Dz. U. z 2001 nr 128 poz. 1402); ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji z dnia 16 kwietnia 1993 r. (t.j. Dz. U. Z 2003 nr 153 poz.1503).
 4. Korzystanie z Serwisu RemaTV oraz materiałów udostępnionych za jego pośrednictwem możliwe jest jedynie w ramach dozwolonego użytku przewidzianego przepisami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy o ochronie baz danych.
 5. Każde inne wykorzystanie Serwisu Rema TV i poszczególnych elementów jego zawartości bez pisemnej zgody GJC International Sp. z o.o. sp. k. lub bez pisemnej zgody innych podmiotów uprawnionych jest zabronione. Oznacza to zakaz kopiowania, zwielokrotniania, dokonywania obrotu, rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie serwisu RemaTV i poszczególnych elementów jego zawartości. Bezprawne korzystanie z Serwisu RemaTV i poszczególnych elementów jego zawartości będzie sankcjonowane na podstawie przepisów prawa cywilnego i karnego.
 6. Użytkownicy mogą zamieszczać na swoich stronach internetowych linki prowadzące do materiałów zamieszczanych w Serwisie RemaTV, pod warunkiem że takie strony zawierają treści zgodne z prawem, czyli nie naruszają przepisów prawa, zasad współżycia społecznego i dóbr prawem chronionych osób trzecich.
 7. Strona korzysta z plików cookies. Korzystanie z Serwisu RemaTV oznacza akceptację ich przechowywania na urządzeniu końcowym Użytkownika.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. GJC International Sp. z o.o. sp. k. dokłada wszelkich starań by zapewnić prawidłowe funkcjonowanie Serwisu RemaTV. Równocześnie wydawca Serwisu RemaTV nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w działaniu Serwisu oraz ma prawo do czasowego lub całkowitego wyłączenia Serwisu i zablokowania udostępnionych na nim treści.
 2. Problemy z prawidłowym funkcjonowaniem serwisu, inne sprawy techniczne a także pytania i uwagi dotyczące serwisu można zgłaszać drogą mailową na adres anna.wozniak@gjc.pl.
 3. Regulamin wchodzi w życie z dniem opublikowania go na stronie www.rematv.pl tj. dnia 1 września 2016r.
 4. Wydawca Serwisu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w treści Regulaminu. Zmiany wchodzą w życie z dniem aktualizacji treści Regulaminu opublikowanego w Serwisie RemaTV.
 5. GJC International Sp. z o.o. sp. k. nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystanie przez użytkowników serwisu materiałów na nim zamieszczonych oraz odnośników do materiałów.