Promocja na RemaTV

RemaTV to pierwsza telewizja dla branży reklamy i poligrafii, która powstała z myślą o dostarczaniu bieżących informacji oraz o promocji zwłaszcza polskich firm działających w sektorze upominków reklamowych, reklamy zewnętrznej i wewnętrznej, druku, poligrafii i znakowania. Promujemy firmy warte poznania oraz topowe produkty, a dzięki temu, że działamy na rynku reklamowym od dawna, możemy poszczycić się dużą bazą zaufanych odbiorców!

Co oferujemy?

Telewizja RemaTV dociera do odbiorców za pośrednictwem witryny www.rematv.pl oraz newsletterów, wysyłanych raz w tygodniu do naszej bazy 35 tys. aktywnych firm z branży reklamowej. Jeśli więc posiadają Państwo filmy promujące swoją firmę, produkty czy usługi i chcą aby zobaczyła je branża reklamy i poligrafii, chętnie pomożemy je Państwu wypromować! Jakie mamy możliwości?

1. Dystrybucja filmu w newsletterze wysyłanym do bazy 35 tys. aktywnych firm z branży + umieszczenie na stronie www – 390 zł netto
2. Emisja materiału na stronie www.rematv.pl – 250zł netto
3. Emisja materiału w newsletterze – 250zł netto
4. Wyróżnienie materiału na slajderze – 900 zł netto

Jeśli nie mają Państwo materiału video, z chęcią zajmiemy się jego produkcją! Mamy doświadczony zespół specjalistów, który nagra profesjonalny materiał filmowy. Więcej o naszych produkcjach znaleźć można w zakładce Nasze realizacje.

Dlaczego warto?

RemaTV to pierwsza i jedyna w Polsce telewizja dla branży reklamy i poligrafii. Promocja w tym medium to unikalna możliwość, żeby pokazać produkty, usługi oraz markę firmy.

Video marketintg stanowi doskonałe uzupełnienie reklamy drukowanej. Wykorzystując RemaTV do promocji swojej firmy zyskują Państwo dotakowe możliwości na dotarcie do nowych odbiorców.

Jako organizator targów RemaDays Warsaw dysponujemy aktualną bazą 35000 aktywnych firm z branży. Państwa film dotrze do bazy naszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu!

Mariusz Chmura
Redaktor RemaTV
tel. +48 61 674 0 154
mail: kontakt@rematv.pl